cenová ponuka
kontakt

O nás

Firma SVD group s.r.o. pôsobí na území celého Slovenska a poskytuje komplexné služby v oblasti sťahovania a dopravy na profesionálnej úrovni. Spoločnosť vznikla v septembri roku 1997 pod názvom SVD&Co., v januári 2005 sa transformovala na SVD group s.r.o.. Od roku 2008 máme pobočku aj v Žiline a Martine.

SVD group s.r.o. zabezpečí komplexné sťahovanie s bezplatnou obhliadkou priestorov a s návrhom najvýhodnejšieho riešenia relokácie, nie len s naložením a vyložením sťahovaných vecí na Vami určené miesto, ale aj s mnohými doplnkovými službami ako je balenie, vybaľovanie, montáž či demontáž a mnoho iných podľa potrieb zákazníka. Máme dlhoročné skúsenosti a prax so sťahovaním ťažkých bremien (trezorov, bankomatov, klavírov, serverov, sôch, bremien do 20t). Pri našej práci kladieme dôraz na bezpečnosť pri zachovaní kvality a profesionality. Sťahovanie vieme zabezpečiť už do 2 hodín po objednávke cez pracovný deň. Taktiež sa zaoberáme vnútroštátnou a medzinárodnou prepravou tovaru rôzneho druhu a hmotnosti.

Referencie

Slovenské Národné Divadlo Tatra Banka ČSOB OTP Banka Kúpele Piešťany Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania Agentúra pre vysielanie a retransmisiu Ministerstvo zahraničných vecí Ministerstvo školstva Fakultná nemocnica General Factoring VZP Tatry Kooperatíva MediaTech RedBull Trigranit Michellin Good Year Group 4 Falck Bosch EuroAWK AP Media Sherlock Ericsson Damovo - Alison AZC BLC AKSS

Sťahovanie kancelarií

profesionálne služby

Nákladná doprava

vnútroštátna aj medzinárodná

Sťahovanie výroby

priemyselné stroje a zámorské sťahovanie

Sťahovanie bytov

rýchle a bezpečné

Sťahovanie bremien

trezory, klavire a iné bremená

Skladovanie

temperovaný sklad 24/7