cenová ponuka
kontakt

SŤAHOVANIE KANCELÁRIÍ BRATISLAVA

Plánujete sťahovanie do nových kancelárskych priestorov, alebo potrebujete presťahovať celú firmu v Bratislave a jej okolí? S naším tímom profesionálov a moderným vybavením sme pripravení zabezpečiť pre vás kvalitné a efektívne sťahovanie, ktoré zodpovedá vašim individuálnym potrebám.

cennik sťahovanie kancelarií Bratislava

Cenník Bratislava

sťahovanie kancelarií

cennik sťahovanie kancelarií Žilina

Cenník Žilina

sťahovanie kancelarií

cennik sťahovanie kancelarií Martin

Cenník Martin

sťahovanie kancelarií

VAŠE POHODLIE JE PRE NÁS PRIORITOU

Naša spoločnosť SVD group vám ponúka komplexné služby pri sťahovaní kancelárií, firemných priestorov i pri relokácii pracovných miest. Už sa viac nemusíte trápiť s balením osobného nábytku a ostatných vecí (PC, veci, audio/video technika, sklo…), vybaľovaním, demontážou a následnou montážou. Náš firma pre vás zabezpečíme všetky potrebné úkony.

PREČO PRÁVE MY?

Myslíme na detaily
Už sa viac nemusíte trápiť so zháňaním baliacich materiálov, ani s balením, demontážou a následnou montážou. Všetko zabezpečíme my. Veci umiestnime tam, kam si vyberiete.

Sme spoľahliví
Našim hlavným krédom je „bezpečnosť a kvalita pri sťahovaní“.

Sme flexibilní
K dispozícii máme rôzne veľké nákladné a osobné vozidlá a ich výber vždy prispôsobme množstvu prepravovaných vecí. Myslíme ekonomicky a ekologicky.

Sme rýchli a zorganizovaní
Potrebujete sa urýchlene presťahovať v Bratislave a jej okolí? Pre nás to nie je žiadny problém. Sťahovanie vieme zabezpečiť v bežný deň už dve hodiny od prijatia objednávky. Ďalšou výhodou je, že sťahovacie služby poskytujeme NON-STOP.

Sme profesionáli
Pôsobíme na trhu viac ako 25 rokov.

Máme pre vás bonus
Za prejavenú dôveru vám poskytneme obhliadku a pripravíme cenovú kalkuláciu zdarma.

Hlave sme tu pre vás, aby sme vám uľahčili celý proces sťahovania a zabezpečili, že váš presun bude hladký a bez problémov. Naša profesionálna sťahovacia firma v Bratislave sa postará o každý detail a vy si užijete bezstarostné sťahovanie do nových kancelárskych priestorov.