cenová ponuka
kontakt

PROFESIONÁLNE SŤAHOVANIE BRATISLAVA A OKOLIE

V SVD Group s.r.o. sme tu pre vás, aby sme vaše sťahovanie zmenili na bezstarostný a pohodlný zážitok. Ponúkame komplexné sťahovacie služby, ktoré zahŕňajú bezplatnú obhliadku priestorov a individuálny návrh najvýhodnejšieho riešenia pre vašu relokáciu. Okrem naloženie, prepravy nábytku a vyloženia sťahovaných vecí na určené miesto, zabezpečujeme aj mnoho doplnkových služieb, vrátane balenia, vybaľovania, montáže či demontáže.

služba kancelárie

Sťahovanie firiem

profesionálne služby

služba kancelárie

Sťahovanie kancelarií

profesionálne služby

služba výroba

Sťahovanie výroby

priemyselné stroje a zámorské sťahovanie

služba bremená

Sťahovanie bremien

trezory, klavire a iné bremená

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Na začiatku každého sťahovania poskytujeme bezplatnú obhliadku, kde naši odborníci vyhodnotia vaše potreby a vypracujú pre vás cenovú ponuku. Nemusíte sa obávať žiadnych skrytých poplatkov. Zabezpečíme baliace materiály a systematicky zabalíme vaše veci a majetok. V prípade potreby demontujeme nábytok a elektroniku, všetko presťahujeme a následne vybalíme a namontujeme na vami určenom mieste.

K dispozícii máme rôzne veľké nákladné a osobné vozidlá a ich výber vždy prispôsobíme množstvu prepravovaných vecí. Myslíme ekonomicky a ekologicky.
Dokážeme vám zabezpečiť rýchle sťahovanie v Bratislave a okolí, ktoré zrealizujeme do 2 hodín od objednávky. Pracujeme svižne a efektívne.
Naše bohaté skúsenosti s viac ako 25 ročnou praxou v oblasti sťahovania nám naučili predvídať nepredvídateľné, rýchlo sa zorganizovať a zabezpečiť plynulé, bezpečné a kvalitné sťahovacie služby pre vás.

SPRAVTE SI PORIADOK

Ešte pred tým, ako si nás zavoláte na obhliadku, spravte si poriadok vo vašich veciach. Teraz nemáme na mysli, že by ste mali utrieť prach a povysávať. Sťahovanie je skvelou príležitosťou na vypratávanie bytu, kedy môžete pretriediť svoje veci a zbaviť sa všetkého nepotrebného. Vieme, že s niektorými vecami sa lúči ťažko, ale postupom času sa nepotrebných vecí vie nahromadiť skutočne dosť. Ak vám je ľúto vyhodiť ich, podarujte ich niekomu, alebo ich zaneste na charitu. Vždy sa nájdu ľudia, ktorým by určite pomohli.