cenová ponuka
kontakt

Sťahovanie bytov

rýchle a bezpečné

Sťahovanie kancelarií

profesionálne služby

Sťahovanie bremien

trezory, klavire a iné bremená

Sťahovanie výroby

priemyselné stroje a zámorské sťahovanie

Reklamačný poriadok

spôsob vybavenia reklamácie

Profesionálne sťahovanie firiem a domácností

SVD group s.r.o. zabezpečí komplexné sťahovanie s bezplatnou obhliadkou priestorov a s návrhom najvýhodnejšieho riešenia relokácie, nie len s naložením a vyložením sťahovaných vecí na Vami určené miesto, ale aj s mnohými doplnkovými službami ako je balenie, vybaľovanie, montáž či demontáž a mnoho iných podľa potrieb zákazníka.

Výber spoločnosti

Aby ste svoje sťahovanie prežili v pohode a bez zbytočných komplikácií je potrebné uskutočniť pár krokov. V prvom rade by ste si mali vybrať profesionálne sťahovacie služby. Ešte pred tým, ako si vyberiete nejakú spoločnosť, najprv si overte ich bonitu – dobré meno. Zistite si, ako boli s ich službami spokojní iní zákazníci a aké im dali hodnotenie. Na internete nájdete množstvo informácií, ktoré Vám rozhodovanie uľahčia. Tiež sa môžete opýtať svojich známych.

Využite ponúkané služby

Každá správna firma Vám na začiatok ponúkne obhliadku, na základe ktorej Vám spoločnosť vypracuje cenovú ponuku. Podľa toho sa môžete rozhodnúť či je to správna firma pre Vás, alebo budete hľadať ďalej. Dávajte si však pozor na príliš nízke cenové ponuky. Väčšinou ide o podvodné firmy, ktoré zavádzajú zákazníkov a následne navyšujú celkovú sumu rôznymi príplatkami. Na trhu sú spoločnosti, ktoré Vám dokážu ponúknuť komplexné služby pri sťahovaní. To znamená, že Vám zabezpečia baliace materiály, Vaše veci a majetok zabalia, v prípade potreby demontujú, všetko presťahujú a následne vybalia a namontujú na miesto, ktoré určíte. Okrem toho Vám vedia ponúknuť aj poistenie Vášho majetku.

Spravte si poriadok

Ešte pred tým, ako si zavoláte firmu na obhliadku, spravte si poriadok vo Vašich veciach. Teraz nemáme na mysli, že by ste mali utrieť prach a povysávať. Sťahovanie je skvelou príležitosťou, kedy môžete pretriediť svoje veci a zbaviť sa všetkého nepotrebného. Vieme, že s niektorými vecami sa lúči ťažko, ale postupom času sa nepotrebných vecí vie nahromadiť skutočne dosť. Ak Vám je ľúto vyhodiť ich, podarujte ich niekomu, alebo ich zaneste na charitu. Vždy sa nájdu ľudia, ktorým by určite pomohli.

Sťahovanie je náročnou a často stresujúcou udalosťou v živote. Preto si ešte pred tým poriadne zvážte všetky možnosti a až tak sa rozhodujte. Nezabudnite nato, že na všetko by ste si mali ponechať dostatok času, aby ste všetko zvládli s pohodou a úsmevom na perách.