cenová ponuka
kontakt

SŤAHOVANIE FIRIEM BRATISLAVA - VÝROBA

Sme viac ako len sťahovacia firma. Sme odborníci so špecializáciou na sťahovanie nadrozmerných a ťažkých predmetov, čo zahŕňa aj sťahovanie výrobných liniek pre automobilový priemysel, sústruhy, obrábacie stroje a ďalšie zložité zariadenia. Naša dlhoročná prax v oblasti nám umožňuje poskytnúť vám špičkové služby so zameraním na presnosť, bezpečnosť a efektivitu.

Cenovú ponuku vám pripravíme obratom, aby sme zabezpečili rýchle a efektívne riešenie vašich potrieb. Nech ide o presťahovanie kompletnej výrobnej linky alebo len jedného nadrozmerného stroja, máme dostatočné skúsenosti a zdroje na to, aby sme tento proces zvládli hladko a spoľahlivo.

Okrem sťahovania v rámci Bratislavy a okolia sme špecializovaní aj na medzinárodné sťahovanie výroby. Zaoberáme sa aj zámorským balením a dopravou, vrátane lodnej a kontajnerovej prepravy. Naša spoločnosť sa postará o to, aby vaše zariadenia bolo poriadne zabalené, presťahované a doručené na miesto určenia podľa vašich požiadaviek.

Komunikácia s nami je jednoduchá a pohodlná. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky a radi vám poskytneme viac informácií a detailov ohľadom našich služieb. Vašu predstavu o sťahovaní premeníme na realitu, pričom vám ušetríme čas a energiu, pretože všetku prácu, plánovanie a realizáciu spravíme za vás.

Ak stále váhate, či sme tá správna voľba pre vás, radi vám poskytneme referencie od našich spokojných zákazníkov. Jeden z našich dlhodobých klientov, spoločnosť Dong Won Cz, môže potvrdiť našu spoľahlivosť a profesionalitu. Pre nich sme realizovali komplexné sťahovanie výrobných liniek vrátane zámorského balenia a lodnej dopravy, čo svedčí o našej schopnosti zvládnuť aj najnáročnejšie projekty s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou.