cenová ponuka
kontakt

SŤAHOVANIE ŤAŽKÝCH BREMIEN

Osobitú kapitolu vo svete sťahovania tvorí sťahovanie bremien. Celý proces sťahovania je oveľa náročnejší a vyžaduje si iné technické zariadenia, ako tomu býva pri klasickom sťahovaní. Sami uznáte, že premiestňovanie trezorov, bankomatov, sústruhov, sôch z mramoru, kovu kameňa, či sťahovanie klavírov a podobne je oveľa náročnejšie, ako pri iných predmetoch.

Okrem technických výziev sú pri sťahovaní bremien dôležité aj fyzické a logistické zdatnosti. Presun veľkých a hmotných predmetov si vyžaduje silný a dobre skoordinovaný tím, schopný zvládnuť všetky aspekty tejto zložitej úlohy. Takéto sťahovanie vo vlastnej réžii môže byť skutočne vyčerpávajúce a rizikové.

Preto je vhodné využiť naše profesionálne sťahovacie služby. Máme dlhoročné skúsenosti so sťahovaním ťažkých bremien do 20 ton a vhodné technické zariadenia na to, aby sme sťahovanie zvládli efektívne a bezpečne.

Ťažké bremená presťahujeme s maximálnou starostlivosťou. Postaráme sa o všetky aspekty procesu, vrátane balenia, nakladania, prepravy a vykladania, aby ste sa vyhli zbytočným stresom a komplikáciám. Pracujeme bezpečne a kvalitne.

NAŠE VÝHODY

Dlhoročná prax so sťahovaním bremien (trezorov, bankomatov, časových pokladní, serverov, sústruhov, sôch z kovu, mramoru, kameňa, bremien do 20 ton)

Dôraz kladieme na bezpečnosť

Samozrejmosť sú kvalita a profesionalita

Sťahovanie vieme zabezpečiť už do 2 hodín po objednávke cez pracovný deň

Sťahujeme NON-STOP

Obhliadky poskytujeme zadarmo

Zabezpečujeme odkotvenie a kotvenie trezorov na vami určené miesto

Cenovú ponuku Vám pripravíme obratom na základe Vašich požiadaviek , kontaktujte nás telefonicky alebo emailom